Google’dan Şirketiniz İçin İletişim Çözümleri

Özel e-posta (@sirketiniz.com) ve çok daha fazlası;
Gmail’in spam’den koruma özelliği, güçlü arama olanağı ve entegre takvimleri daha çok şey yapmanıza yardımcı olur. Geliştirilmiş iş özellikleri %99,9 garantili çalışma süresi, sıfır reklam ve 30 GB depolama alanı içerir.

Google İşletme Sürümünün Faydaları

 • Maliyetlerde düşüş – Google’ın web-tabanlı uygulamaları için donanım veya yazılım gerekmez.
 • Mobil e-posta ve takvim senkronizasyonu – Çalışanlar hareket halindeyken de verimli olabilirler.
 • %99,9 kesintisiz çalışma garantisi – Uygulamalar en az %99,9 oranda kullanıma hazır olacaklardır.
 • Sektör ortalamasının 50 katı ya da daha fazla depolama alanı – çalışan başına 30GB e-posta depolama alanı.
 • Veri güvenliği ve emniyet – Google’ın ağı tepeden tırnağa güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
 • 24/7 müşteri desteği – Kritik sorunlarda telefon ve e-posta desteği verilir.

Google İşletme Sürümü İle Birlikte Gelen Hizmetler

Gmail Kurumsal

Gelen kutunuz için 30 GB depolama alanı
Microsoft Outlook ve diğer e-posta istemcileriyle uyumlu
Reklam yok, 7/24 destek ve çok daha fazlası.

Google E-Tablolar

Gelişmiş, hızlı, çevrimiçi e-tablolar
Tarayıcınızda e-tablolar oluşturun; özel yazılım gerekmez. Basit görev listelerinden grafik, filtre ve özet tablolar içeren veri analizlerine kadar her şeyi işleyin.

Google Dökümanlar

Ekipler için kelime işlemci
Doğrudan tarayıcınızdan metin dokümanları oluşturun ve düzenleyin; bunun için ayrı bir yazılım gerekmez. Aynı anda birden çok kişi çalışabilir ve her değişiklik otomatik olarak kaydedilir.

Google Slaytlar

Birlikte oluşturulan şık sunumlar
Tarayıcınızda şık sunular oluşturun ve düzenleyin; bunun için yazılım yüklemeniz gerekmez. Sunu üzerinde aynı anda birden çok kişi çalışabilir, böylece herkes çalışmanın en son haline sahip olur.

Google Formlar

Herkes için oluşturulması kolay anketler ve formlar
Hiçbir ekstra ücret ödemeden anketler ve soru listeleri için özel formlar oluşturun. Her şeyi bir e-tabloda toplayın ve verileri Google E-Tablolar’da analiz edin.

Google Takvim

Ekipler için tasarlanmış, entegre çevrimiçi takvimler
Her zaman sırada hangi iş olduğunu bilmenizi sağlamak amacıyla Gmail, Drive, Kişiler, Google Sites ve Hangouts uygulamalarına tamamen entegre olan paylaşılabilir takvimlerle planlama için daha az, planları uygulama için daha fazla zaman harcayın.

Google Drive

Dosyaları kolayca depolayın, senkronize edin ve paylaşın
Çevrimiçi dosya depolama ile tüm çalışmalarınızı tek yerde güvenli tutun. Dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan gerektiği her an çalışmanıza erişebilirsiniz.

Google Hangouts

Çalışma arkadaşlarınız ve müşterilerinizle yüz yüze konuşun
HD video, ses veya metin yoluyla işletmenizin çalışmasını sağlayan kişilerle bağlantı kurun. Seyahat masraflarından ve süresinden tasarruf ederken yüz yüze iletişimin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Google Sites

Ekipleriniz için oluşturması kolay web siteleri
Site oluşturucumuzla şirketiniz için bir intranet, ekibiniz için bir proje sitesi veya müşteriler için bir portal başlatın. Hepsi tek bir satır kod yazmadan.

Fiyatlandırma

60 $*

*Kullanıcı Başına Senelik Ücret
Bir Defaya Mahsus 125 $ Kurulum Ücreti

Google Apps for Work şunları içerir:

 • İş e-posta adresleri (ad@sirketiniz.com)
 • Video görüşmeler ve sesli aramalar
 • Entegre çevrimiçi takvimler
 • Dosya senkronizasyonu ve paylaşımı için 30 GB çevrimiçi depolama alanı
 • Çevrimiçi metin dokümanları, e-tablolar ve slaytlar
 • Oluşturması kolay proje siteleri
 • Güvenlik ve yönetici denetimleri
 • 7/24 telefon ve e-posta desteği

120 $*

*Kullanıcı Başına Senelik Ücret
Bir Defaya Mahsus 125 $ Kurulum Ücreti

Google Apps for Work’teki her şeyin yanında;

 • Sınırsız Depolama Alanı (veya 5 kullanıcıdan azsa kullanıcı başına 1 TB depolama alanı)
 • Drive için gelişmiş yönetici denetimleri
 • Drive içeriği ve paylaşım için denetleme ve raporlama materyalleri
 • e-Keşif için e-postaları, sohbetleri, dokümanları ve dosyaları kapsayan Google Apps Kasası
 • Kolay arama ve farklı biçimlere aktarma olanakları
 • Şirketiniz tarafından gönderilen tüm e-postaları arşivleme
 • Veri saklama politikaları ayarlama
 • Gelen kutularında davaya yönelik bilgi muhafazası ayarlama ve uygulama

Sık Sorulan Sorular

Google Apps for Work'ü farklı kılan nedir?

Google Apps beş alanda diğer ürünlerden ayrılır; işte bu nedenle araştırma firması Radicati, bulut işletme e-postası alanında Google Apps for Work’ü lider olarak tanımlamıştır. Raporun özeti ilgili kaynaklarda bulunabilir.

Bir bulut lideri. Google güvenilir bulut altyapısı alanında güvenilen bir ad ve bir sektör lideri olarak tanınır.

Bulut için oluşturuldu. Google Apps, BT bölümlerinin masaüstü bileşenlerinin bakımı için zaman ve para harcamalarını gerektirmeyecek şekilde tepeden tırnağa bulut tabanlı bir hizmet olarak tasarlanmıştır.

Eksiksiz bir paket. Bu pakete Google Drive ile dosya depolama ve paylaşma, Google Dokümanlar ile gerçek zamanlı ortak çalışma gerçekleştirme, Hangouts ile görüntülü toplantılar ve Gmail ile profesyonel e-posta hizmeti dahildir ve bunların hepsi fiyata dahil edilmiştir.

Tutarlılık ve kullanım kolaylığı. Google Apps kullanıcıları farklı cihazlarda, işletim sistemlerinde ve tarayıcılarda aynı deneyimi yaşar ve halihazırda birçok çalışan evlerinde Google ürünlerini kullanmaktadır.

Çevrimdışı destek. Gmail, Takvim ve Google Dokümanlar kullanıcıların İnternet bağlantıları yokken içerik görüntülemelerine, düzenlemelerine ve oluşturmalarına olanak sağlar, yeniden bağlantı kurulduğunda bunlar otomatik olarak senkronize edilir.

Google Apps bugün kullandığım e-posta istemcisiyle uyumlu mu?

Google Apps postalarınıza Gmail web arayüzünden erişmenin yanı sıra en sevdiğiniz masaüstü istemcisinden de posta gönderip alabilirsiniz. İstemciye bağlı olarak, IMAP veya POP posta protokolünü kullanabilirsiniz. Google Apps’a Microsoft Exchange veya başka bir Outlook hizmetinden geçiş yapıyorsanız Google Apps Sync’i kullanabilirsiniz. Bu, Outlook notlarınız, görevleriniz ve günlük girişleriniz ile birlikte Google Apps postanızı, takviminizi ve kişilerinizi yönetmek için Outlook’u kullanmanıza olanak sağlayan Outlook 2003, 2007, 2010 veya 2013 eklentisidir.

Ürünlerden sadece birini istiyorsam paketin tamamını satın almak zorunda mıyım?

Evet. Google Apps birlikte sorunsuz olarak çalışan tümleşik araçlar içeren hepsi bir arada bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Örneğin, Gmail’de aldığınız bir iletiyi anında Takvim etkinliğine dönüştürebilirsiniz. Dokümanlarda, E-Tablolarda veya Slaytlarda bir yorum yaptığınızda ortak çalışanlar otomatik olarak e-posta uyarıları alır. Gelen kutunuzda veya takviminizde tek tıklamayla bir Hangouts video toplantısı başlatabilirsiniz. Bu araçların tam bir paket halinde kullanılması verimliliği artırırken işletmenize en yüksek değeri sağlar. Ancak, isterseniz paketi satın alıp yalnızca tercih ettiğiniz hizmetleri kullanabilirsiniz.

Şu an kullandığım yazılımı Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar ile değiştirebilir miyim?

Birçok müşterimizin verimlilik paketlerini tamamen terk edip yalnızca Google Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar ile çalışabildiklerini gördük. Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar metin dokümanları, e-tablolar ve sunular gibi farklı dosya türleri oluşturmanıza olanak sağlayan verimlilik araçlarıdır. Bunlar üzerinde başka kişilerle birlikte gerçek zamanlı olarak çalışabilir ve bunları Google Drive’da çevrimiçi olarak depolayabilirsiniz. Bunlar Google Apps’ın içindedir ve her cihazda çalışır. Geleneksel masaüstü uygulamalarından farklı olarak, yüklenmesi gereken bir yazılım yoktur. Microsoft Office gibi başka programlarda oluşturulan dosyalarla uyumludurlar.

Google verilerimi nerelerde depolar?

Verileriniz, Google’ın coğrafi olarak dağıtılmış veri merkezleri ağında saklanır. Google’ın bilgi işlem merkezleri dayanıklılık ve yedeklilik göz önünde tutularak, hata riskini ortadan kaldırmak, sık rastlanan donanım arızalarıyla çevresel risklerin etkisini en aza indirmek üzere tasarlanmıştır. Veri merkezlerine erişim, yalnızca belirli yetkili Google çalışanlarıyla sınırlıdır.

Kuruluşumu spam iletilere ve virüslere karşı nasıl koruyabilirim?

Google piyasadaki en iyi spam engelleyicilerinden birine sahiptir ve bu engelleyici Google Apps’a entegre edilmiştir. Spam klasörü 30 günde bir temizlenir. Yerleşik olarak virüs denetimi bulunur ve bir kullanıcı herhangi bir iletiyi indirmeden önce zorunlu olarak dokümanlar kontrol edilir.